- भिजन समाचार

१. सिद्धिचरण नगरपालिका

  • दल                                    प्रमुख                                                                    उप प्रमुख 

नेपाली कांग्रेस :               डिल्ली खनाल ४६१३                                                        हेमालक्ष्मी रार्इ  ४४५७

नेकपा एमाले :                 माेहन कुमार श्रेष्ठ ४७३९  विजयी                        इच्छा कुमारी गुरुङ  ४८३६  विजयी 

माअाेवादी केन्द्र :             रुपेश शाक्य                                                                    चन्दाकुमारी फुयाल

वडाहरुमा

वडा न‌म्बर १        एमालेका केदारबाबु बस्नेतकाे प्यानल विजयी ।

वडा न‌म्बर २        एमालेका कृष्ण बहादुर कार्की विजयी ।

वडा न‌म्बर ३         काङग्रेसका रहरमान राई विजयी ।

वडा न‌म्बर ४         एमालेका रत्न बहादुर गुरुङ्ग विजयी ।

वडा न‌म्बर ५        एमालेका कुल बहादुर खत्री विजयी ।

वडा न‌म्बर ६        नेकपा माओवादी केन्द्रका मदन बहादुर मगर विजयी ।

वडा न‌म्बर ७        एमालेका बम बहादुर राई विजयी ।

वडा न‌म्बर ८        कांग्रेसका हेमबहादुर तामाङ  विजयी । सबै सदस्यमा एमालेका विजयी ।

वडा न‌म्बर ९       कांग्रेसका दानबहादुर बानीया विजयी ।

वडा नम्बर १०     एमालेका दामाेदर धमलाकाे प्यानल विजयी ।

वडा नम्बर ११     काङग्रेसका विनोद के. सीको प्यानल  विजयी ।

वडा नम्बर १२     एमालेका विनाेद श्रेष्ठकाे प्यानल विजयी ।

२. खिजीदेम्बा गाउँपालिका

  • दल                                    प्रमुख                                                                      उप प्रमुख 

नेपाली कांग्रेस :            बेदबहादुर राेका २९६० विजयी                                    शुशिला तामाङ ३१३४ विजयी   

नेकपा एमाले :             लाक्पा गेल्बु शेर्पा २३७१                                                पार्वती राेका २१११

माअाेवादी केन्द्र :         सुदीप सुनुवार ६०२                                                      निल कुमारी कार्की ६०३

 

वडाहरुमा

वडा न‌म्बर १  कांग्रेसका सराेज कुमार सुनुवारकाे प्यानल नै विजयी

वडा न‌म्बर २ एमालेका अाङकाजी शेर्पा ३ सदस्य सहित विजयी । १ सदस्य कांग्रेसले जित्याे ।

वडा न‌म्बर ३  कांग्रेसका टंक सुनुवारको प्यानल विजयी ।

वडा न‌म्बर ४ एमालेका कमलप्रसाद न्यौपाने विजयी ।

वडा न‌म्बर ५  काङ्ग्रेसका राम कुमार सुनुवार विजयी ।

वडा न‌म्बर ६ एमालेका छत्र बहादुर तामाङ्ग विजयी ।

वडा न‌म्बर ७  काङ्ग्रेसका भुपेन्द्र बस्नेत विजयी ।

वडा न‌म्बर ८  कांग्रेसका नगेन्द्र बस्नेतकाे प्यानल नै विजयी ।

वडा न‌म्बर ९ एमालेका अाङपशी शेर्पाकाे प्यानल नै विजयी । अाङपशी जिल्लाका ७५ वडा मध्यकै एक्ली महिला वडा अध्यक्षकी उमेद्वार हुन् ।

३. लिखु गाउँपालिका

  • दल                                    प्रमुख                                                                           उप प्रमुख 

नेपाली कांग्रेस :                   अशोक कार्की  १५५१                                                 मन्दिरा दाहाल  १२९८  

नेकपा एमाले :                    गोविन्द पौडेल २००७                                                  शान्ता ढुङ्गेल २०४८     

माअाेवादी केन्द्र :                खड्ग योगी अनिल  ७२४                                            दुर्गा पौडेल सुवेदी  ८६६       

वडाहरुमा

वडा न‌म्बर १    काङग्रेस विजयी ।

वडा न‌म्बर २    एमाले विजयी ।

वडा न‌म्बर ३    काङग्रेस विजयी ।

वडा न‌म्बर ४ 

वडा न‌म्बर ५ 

वडा न‌म्बर ६ 

वडा न‌म्बर ७  

वडा न‌म्बर ८    एमाले विजयी ।

वडा न‌म्बर ९      एमाले विजयी ।

४. मोलुङ गाउँपालिका

  • दल                                    प्रमुख                                                                           उप प्रमुख 

नेपाली कांग्रेस :                      महेन्द्र बहादुर २३५०                                                  हेम कुमारी २५५२   

नेकपा एमाले :                      मणिराज राई २४६८                                                    हेमकला धमला २२७५

माअाेवादी केन्द्र :                   कुलबहादुर खत्री ३२६                                                 अन्जुला घिसिङ्ग ४६०

 

वडाहरुमा

वडा न‌म्बर १   काङग्रेसका प्रदिप कुमार बाँनिया विजयी । 

वडा न‌म्बर २  काङग्रेस विजयी । 

वडा न‌म्बर ३  काङ्ग्रेसका राम कार्की विजयी । 

वडा न‌म्बर ४ 

वडा न‌म्बर ५ 

वडा न‌म्बर ६ एमालेका रामकाजी तामाङ्ग विजयी ।

वडा न‌म्बर ७  एमाले  विजयी ।

वडा न‌म्बर ८  एमालेका हरिकुमार राई विजयी ।

वडा न‌म्बर ९ 

 

५. सुनकोशी गाउँपालिका

  • दल                                    प्रमुख                                                     उप प्रमुख 

नेपाली कांग्रेस :       रुद्रप्रसाद अधिकारी ३७०२ विजयी                                दुर्गा तामाङ ३४८५ विजयी 
एमाले:-                  
ज्ञानबहादुर खड्का (जिबी) ३३९७                                 मुना श्रेष्ठ   २९०९
माओवादी केन्द्र:-    
चम्पा कार्की                                                                 हेमसागर पराजुली

 

वडाहरुमा

वडा न‌म्बर १ एमालेका दिपहरि राई ३ सदस्य सहित विजयी । १ सदस्य कांग्रेसले जित्याे ।

वडा न‌म्बर २ एमालेका खिलानाथ तामाङ्ग ३ सदस्य सहित विजयी । १ सदस्य कांग्रेसले जित्याे ।

वडा न‌म्बर ३ कांग्रेसका बिष्णु खड्काको प्यानल विजयी ।

वडा न‌म्बर ४ काङग्रेसका कुमार बहादुर राई विजयी ।

वडा न‌म्बर ५  एमालेका गोविन्द तामाङ्ग विजयी ।

वडा न‌म्बर ६ काङग्रेसका विष्णु आले मगर विजयी ।

वडा न‌म्बर ७  काङग्रेसका श्याम कटवालको प्यानल विजयी । 

वडा न‌म्बर ८  कांग्रेसका गुणराज भट्टराईको प्यानल  विजयी । 

वडा न‌म्बर ९  एमालेका झनक कुमार कार्कीको प्यानल  विजयी ।

वडा न‌म्बर १० काङग्रेसका तुलाराम पराजुलीको प्यानल विजयी ।

 

६. चम्पादेवी गाउँपालिका

  • दल                                    प्रमुख                                                                           उप प्रमुख 

नेपाली कांग्रेस :                   नवराज के . सी ३२४१  विजयी                              निर्मला रैका ३२४५ विजयी

नेकपा एमाले :                    हरि घिमिरे २७९४                                                   कल्पना थापा  २३३१

 

वडाहरुमा

वडा न‌म्बर १       काङग्रेसका कुलमान श्रेष्ठको प्यानल विजयी ।

वडा न‌म्बर २       काङग्रेसका बिष्णु पुलामीको प्यानल विजयी ।

वडा न‌म्बर ३       काङग्रेसका बल बहादुर तामाङ्गको प्यानल विजयी ।

वडा न‌म्बर ४      काङग्रेसका कृष्ण बहादुर खत्रीको प्यानल विजयी ।

वडा न‌म्बर ५     माओवादी केन्द्रका झलकमान तामाङ्गको प्यानल विजयी ।

वडा न‌म्बर ६      माओवादी केन्द्रका तिलक बहादुर खड्काको प्यानल विजयी ।

वडा न‌म्बर ७     माओवादी केन्द्रका सुरेश कुमार थापाको प्यानल विजयी ।

वडा न‌म्बर ८      काङग्रेसका अजय लुइटेलको प्यानल विजयी ।

वडा न‌म्बर ९      एमालेका झम्कहरि बडालको प्यानल नै विजयी ।

वडा न‌म्बर १०    काङग्रेसका उज्जन बुढाथोकीको प्यानल विजयी ।

७. चिशंखुगढी गाउँपालिका

  • दल                                    प्रमुख                                                                           उप प्रमुख 

नेपाली कांग्रेस :                टेकराज भट्टराईले १८०४                                        खिला आलेमगर १९६९

नेकपा एमाले :                  भिमबहादुर थापा  १९०३                                        सुष्मा रार्इ २०७३ विजयी 

माअाेवादी केन्द्र :              निशान्त शर्मा १९०९  विजयी 

वडाहरुमा

वडा न‌म्बर १  माओवादी केन्द्रका उषक कटुवाल विजयी ।

वडा न‌म्बर २   माओवादी केन्द्रका नरेन्द्र बस्नेत विजयी

वडा न‌म्बर ३    कांग्रेसका गागा श्रेष्ठ विजयी ।

वडा न‌म्बर ४   माओवादी केन्द्रका हिमाल राई विजयी ।

वडा न‌म्बर ५   कांग्रेसका प्रकाश कार्की  विजयी

वडा न‌म्बर ६   एमालेका कृष्णबहादुर केप्छाकी विजयी ।

वडा न‌म्बर ७   एमालेका तुलविक्रम श्रेष्ठ विजयी ।

वडा न‌म्बर ८   एमालेका केशरबहादुर बस्नेत विजयी ।

८. मानेभञ्ज्याङ गाउँपालिका

  • दल                                    प्रमुख                                                                           उप प्रमुख 

नेपाली कांग्रेस :                   मोतिराज राई ३८६३  विजयी                                          सबिता राई ४०३५ विजयी  

नेकपा एमाले :                    रुपलाल तामाङ्ग २५७२                                                   भावना राई  २१६५

माअाेवादी केन्द्र :                युवराज राई                                                                     चम्पा राई 

वडाहरुमा

वडा न‌म्बर १  कांग्रेसका राज कुमार रुम्दाली विजयी ।

वडा न‌म्बर २ स्थगित

वडा न‌म्बर ३  काङग्रेसका मेडल राई विजयी ।

वडा न‌म्बर ४ माओेवादी केन्द्र विजयी । 

वडा न‌म्बर ५ काङ्ग्रेसका राम कुमार राई विजयी । 

वडा न‌म्बर ६ कांग्रेसका हेमराज राई विजयी ।

वडा न‌म्बर ७ कांग्रेसका केशव प्रसाद ढुङ्गाना विजयी ।

वडा न‌म्बर ८  कांग्रेसका भिम मगर विजयी ।

वडा न‌म्बर ९ कांग्रेसका नानीबाबु मगर विजयी । 

तपाईको प्रतिक्रिया

जनहितमा जारी सन्देश : दशै‌ंमा जुवा तास नखेलौं Download Listen
audio 3 Download Listen
audio 2 Download Listen
asudio 1 Download Listen